گیرنده دیجیتال مخصوص موبایل و تبلت اندرویدی

گیرنده دیجیتال موبایل و تبلت PadTV PT115 Mygica یک دستگاه کوچک و جمع و جور می باشد که به درگاه micro usb مجهز است. این گجت کارامد به تلفنهای هوشمند اندرویدی متصل میشود و شبکه های تلویزیونی را بر روی موبایل و تبلت پخش می نماید. برای استفاده از این محصول می بایست تلفن یا تبلت شما از otg پشتیبانی نماید تا بتوانید از طریق آن دستگاه را وصل نمایید.


گیرینده-دیجیتال-اندروید


با گیرنده دیجیتال موبایل اندروید PadTV PT115 Mygica قادر به تماشای برنامه های تلویزیونی با کیفیت بالا و بدون نیاز به اینترنت خواهید بود. ابعاد جمع و جور این گجت موجب سهولت در حمل آن میشود.


گیرنده-دیجیتال-موبایل


برای استفاده از گیرنده دیجیتال موبایل پد تی وی دستگاه اندرویدی شما می بایست دارای پردازنده دو هسته ای 1 گیگاهرتز به بالا باشد. این گجت قابلیت پخش فرمتهای ویدیویی MPEG-4 را نیز داراست. حداقل ورژن اندروید برای استفاده از این دستگاه 4.1 به بالا می باشد.


 


خرید-گیرنده-دیجیتال


از دیگر ویژگی های منجصر به فرد این گیرنده دیجیتال با کیفیت میتوان به ایجاد کانالهای مورد علاقه برای تماسای بهتر و راحت، کانال یابی خودکار کانالهای تلویزیونی،حساسیت بسیار بالای گیرندگی، پشتیبانی از شبکه های HD، مجهز بودن به سیستم TIME SHIFTING (نگه داشتن برنامه زنده) و پشتیبانی از سیستم فهرست راهنمای برنامه ها (EPG) اشاره کرد.


گیرنده-دیجیتالاین گیرنده ی دیجیتالی نیازی به شارژ ندارد(برق مورد نیاز را از شارژ گوشی تامین می نماید) و دارای قیمت مناسبی می باشد.
گیرنده-دیجیال-موبایل-تبلت