مشخصات دستبند هوشمند سلامت m2

دستبند هوشمند m2 با داشتن صفحه نمایش OLED با کیفیت HD با نمایش فونت متون عالی و واضح در سایز 0.42 اینچ رابط نمایشی بی نظیری برای شما به وجود می آورد. از آن جایی که دستنبد هوشمند مدل m2 با داشتن بانری 70 میلی آمپری و استفاده از تکنولوژی مینی اوپتیمایز باعث شده است نگهدارندگی شارژ این دستبند افزایش یابد و در حالت Standby به مدت 20 روز و حالت فعال به مدت 5 روز جواب دهی مفید دارد.


ساعت هوشمند m2


این میزان کنترل و سیو باتری در میان مچ بند های هوشمند در رنج بسیار بالایی قرار می گیرد و باعث می شود امتیازی خاص به این محصول دهد.

 

 

مچ بند سلامت

دستنبد سیلیکونی، انعطاف پذیر و منعطف که خواص ضد آبی و همچنین ضد حساسیت را دارد. این دستبند سیلیکونی در انواع رنگ های مختلف ارائه شده است و می توانید بسته به سلیقه ی خود رنگ مورد نظر را هنگام خرید سفارش دهید.


مچ بند سلامت m2


طراحی بند دستبند سلامت m2 به گونه است که شما می توانید آن را نسبت به مچ خود تغییر دهید و در حالت ایده آل در مچ خود قرار دهید.


دستبند سلامت


صفحه این ساعت از تکنولوژی گوریا گلسس 2 استفاده می کند که در مقابل  ضربه و خش بسیار مقاوم است.

 

دستبند سلامت m2

 

مچ بند m2 از دو قسمت تشکیل شده است، قسمت اصلی یا همان قسمت سنسور و قسمت دسته که وظیفه نگهدارنده سنسور را بر عهده دارد.


دستبند هوشمند سلامت m2


شما می توانید سنسور را هنگام شارژ از دسته به راحتی جدا نموده و وارد شارژر مخصوص قرار دهید . این امکان باعث می شود شما بتوانید از تعداد دسته های مختلف و با ترکیب رنگ های متفاوت بتوانید استفاده کنید. همه ی این ویژگی قسمتی کوچی از کاربرد ها و مزایای استفاده از این دستبند هوشمند است. دستبند هوشمند m2 انتخابی هوشمندانه و سلامت محور.

↓ برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید محصول کلیک کنید ↓

قیمت 95.900 تومان

خرید محصول

مچ بند هوشمند سلامت