مرکز خرید عمده میناکاری ارزان

هنرمیناکاری از جمله صنایع دستی می باشد که به دلیل محبوبیت بالایی که داشته و با توجه به موقعیت خوبی که در زمینه اشتغال زایی نیز دارد، نه تنها در مهد مینا که شهر اصفهان می باشد، در حال تولید است بلکه در بسیاری از شهر های دیگر همچون مشهد، تهرانو شیراز نیز این هنر زیبا دنبال می شود.

 یکی از محصولات صنایع ستی میناکارص اصفهان که دارای تنوع زیادی از نظر ابعاد و شکل ظاهری می باشد، تندیس های میناکاری می باشند که معمولا کاربرد مناسبتی داشته و برای هدایای تبلیغاتی و تشویق و تقدیر از پرسنل و کارمندان مورد استفاده قرار می گیرند.

 خرید

 با توجه به مراحل متعددی که تولید ظروف میناکاری شده دارند، بنابریان بسیاری از مشاغل دیگر نیز در گیر می شوند، از جمله مرحله ساخت زیر ساخت مسی که نیاز به کار دست مسگران هنرمند داشته و به همین ترتیب سایر پیشه ها را در مسیر تولید درگیر می نماید.

 شهر اصفهان با دارا بودن بیشترین اساتید بنام فعال در حوزه میناکاری و کارگاه های متعدد میناکاری به عنوان بزرگترین مرکز تولید و فروش محصولات میناکاری در کشور شناخته شده و برای خرید میناکاری عمده در کشور به این شهر مراجعه می کنند.

 یکی از مهمترین ویژگی هایی که موجب ماندگاری هنر میناکاری در سال های اخیر شده است، تلاش هنرمندان فعال در این عرصه هنری می باشد که با تلفیق هنر مینا با سایر هنر ها محصولاتی جدید و کاربردی تهیه کرده اند که متناسب با سیک زندگی مدرن و امروزی می باشد.
تلفیق زیبای هنر میناکاری با هنر خاتم که در تولید انواع ساعت و دیوار کوب های تزئینی مورد استفاده قرار می گیرد یا تلفیق هنر چوب و مینا برای تولید قاب میناکاری و تندیس های میناکاری که از محصولات پر طرفدار به جهت استفاده تبلیغاتی می باشند. برای خرید میناکاری ارزان بدون واسطه به لینک خرید موجود در صفحه مراجعه نمائید.
فروشگاه اینترنتی تک سبد، به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان در سطح داخلی و خارجی افتخار دارد در خدمت هموطنان عزیز باشد. این مجموعه  به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران دارای نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره و با بدست آوردن درصد بالای رضایت مشتریان توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه بالایی پیدا کند. ارائه ضمانت نامه ی 7 روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com   مراجعه نمایید.