لامپ سولار دیواری مجهز به حسگر حرکت

لامپ خورشیدی دیواری سنسوردار SOLAR MOTION SENSOR 20 LED LIGHT  به وسیله ی انرژی خورشیدی روشن میشود. این محصول میتواند جایگزین لامپهای معمولی برقی شود و در مصرف انرژی صرفه جویی نماید.


لامپ-سولار-خورشیدی


این چراغ خورشیدی دیواری برای محیط های بیرونی مناسب می باشد و بهتر است در جهت تابش نور خورشید نصب شود. چراغ خورشیدی باغ سولار موشن روزها با نور خورشیدی شارژ میشود و شبها به صورت اتوماتیک روشن میگردد. پنل خورشیدی این لامپ انرژی حاصل از نور آفتاب را دریافت می نماید و در باطری 800 میلی آمپری این لامپ ذخیره میکند.لامپ-خورشیدی-باغچه


جنس باطری لامپ سولار لیتیومی می باشد و عمر آن به طور متوسط 30000 ساعت است. نکته ی قابل توجه این لامپ وجود سنسور نوری و حرکتی می باشد. سنسور نوری با تاریک شدن هوا لامپ را روشن نموده و صبح هنگام به طور اتوماتیک خاموش میگردد.


لامپ-خورشیدی-باغچه20 لامپ ال ای دی در این چراغ سولار قرار گرفته است و محوطه را به خوبی روشن می نماید. اگر اشیا یا افراد به لامپ نزدیک شود سنسور حرکتی چراغ سولار فعال میشود و لامپ را با قدرت بیشتری روشن میکند. لامپ سولار این حالت را تا چندثانیه حفظ کرده و سپس با حالت پیش فرض اطراف را روشن می نماید.لامپ-خورشیدی-باغ


این محصول برای شارژ شدن به 6 تا 8 ساعت زمان نیاز دارد و پس از هربار شارژ حدود 8 ساعت فعالیت میکند. بدنه ی این محصول پلاستیکی بوده و با مواد abs ساخته شده است. چراغ سولار موشن دارای خاصیت ضدآب می باشد و با پیچ مخصوص خود به راحتی بر روی دیوار نصب میگردد. 


لامپ-خورشیدی-سنسوردار