فروش پاییزه جعبه خاتم کاری

 وقتی که به اصفهان سفر می کنید و قدم به میدان نقش جهان می گذارید ، با مجموعه ای از سوغاتی های رنگارنگ و متنوع که گاهی بازدید کننده را گیج و مبهوت می کند، روبرو می شوید و حتی می تواند باعث سردرگمی شما شود که هدیه ای بخرید بهتر است.


خاتم کاری


یکی از بهترین هدایایی که می توانید برای عزیزانتان تهیه کنید، جعبه خاتم کاری شده است. این هدیه به دلایل زیادی می تواند بهترین انتخاب شما باشد که دلایل آن را ذکر می کنیم.


خاتم کاری


اولین دلیل زیبایی هنر خاتم و ظرافت آن است و اینکه هنر خاتم کاری صنایع دستی و سوغات اصفهان شهر گنبدهای فیروزه ای است. از طرفی این هدیه در ابعاد کوچک است و فضای کمی در چمدان شما اشغال می کند.


خاتم کاری


همچنین کاربرد جعبه خصوصا برای خانم ها بسیار زیاد بوده و در نهایت از نظر هزینه نیز بسیار مقرون به صرفه است.


خاتم کاری


محصولی که در فروشگاه اینترنتی تک سبد مشاهده می کنید از جنس چوب می باشد و ابعادی معادل 11×8×5.5 سانتیمتر دارد. بر روی جعبه و دورتادور آن نیز خاتم کاری شده و همچنین داخل جعبه نیز داری آسترکشی مشکی است.


خاتم کاری


جنس جعبه های خاتم می تواند از انواع چوب، فلز و حتی استخوان باشد بطوریکه چند ضلعی هایی از جنس موارد نامبرده ساخته شده و در کنار هم  چیده شده و هنر زیبای خاتم را بوجود آورده است. در برخی موارد با قرار دادن 3 مثلث در کنار و برخی موارد حتی 400 مثل در کنار هم یک اثر زیبا را بوجود می آورد.


خاتم کاری


برای مشاهده و خرید اینترنتی جعبه خاتم کاری روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت : 21900 تومان


خاتم کاری