فروش ظروف میناکاری شده در رشت

صنایع دستی یکی از نمادهای هویت هنری یک جامعه می باشند که از جمله مردمی ترین و کاربردی ترین محصولات هنری هر سرزمینی می باشند. یکی از مهمترین ویژگی های صنایع دستی  خلاقیت و ذوق هنری و سلیقه  هنرمندان در تهیه و تولید این محصولات می باشد.
صنایع دستی از جمله صنایع بومی می باشند که بیش از نیمی از فعالان در این عرصه ها، رنان می باشند و زمینه ساز استقلال مالی زنان جامعه شده است. در این میان هنر میناکاری یا میناسازی از جمله هنرهای دستی ایرانی می باشد که توانسته است سهم بسیار بالایی در اشتغال زایی زنان جامعه داشته باشد.

 برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید

 محصولات میناکاری به دلیل تنوع بالا و کاربردی بودن این محصولات دارای محبوبیت ویژه ای می باشند، این محصولات به دلیل جنبه تزئینی و کاربردی که داشته به نوعی متناسب با سبک زندگی مدرن طراحی و تولید شده اند. محصولات میناکاری اصفهان در بین هموطنان عزیزمان در استان گیلان و شهرستان رشت از محبوبیت ویژه ای برخوردار می باشد.
به منظور فراهم آوردن زمینه مناسب برای خرید راحت محصولات میناکاری شده روی مس برای هموطنان عزیزمان در شهر رشت، فروشگاه اینترنتی تک سبد اقدام به فروش ظروف میناکاری شده در رشت به صورت آنلاین و فروشگاه مجازی کرده است.
خرید آنلاین میناکاری در رشت یکی از راه های مطمئن برای خرید محصولات میناکاری شده اصل و با کیفیت می باشد، البته این خرید باید از فروشگاه های معتبر که دارای نماد الکترونیکی اعتماد برای خرید محصولات می باشند صورت بگیرد تا در خرید خود موفق باشید.

 


یکی از پرطرفدارترین محصولات دستی ایرانی که در امر صادرات نیز بسار موفق بوده است، هنر میناکاری یا میناسازی می باشد که دارای تنوع بینظیر محصولت از جمله گلدان میناکاری، بشقاب میناکاری، جام میناکاری، قاب میناکاری و.... می باشد که نشان از فرهنگ و هنر اصیل ایرانی دارد.
فروشگاه اینترنتی تک سبد، به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان در سطح داخلی و خارجی افتخار دارد در خدمت هموطنان عزیز باشد. این مجموعه  به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران دارای نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره و با بدست آوردن درصد بالای رضایت مشتریان توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه بالایی پیدا کند. ارائه ضمانت نامه ی 7 روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com   مراجعه نمایید.