عینک آفتابی استاندارد یووی 400

عینک آفتابی استاندارد یووی 400 برای همه خانم ها و آقایانی است که به سلامت چشمان خود اهمیت زیادی می دهند.شما هم در سایت عینک آفتابی استاندارد یووی 400 یک عینک آفتابی عالی استاندارد را خریداری نمایید.

عینک آفتابی های نگین دار به تازگی نظر خانم ها را در بازار عینک دودی به خود جلب کرده است . این عینک آفتابی دارای 5 عدد نگین روی خود شیشه می باشد . این نگین ها به صورت ماهرانه روی شیشه کار شده اند و زیبایی آن را دو چندان کرده است . همان طور که می دانید هدف از زدن عینک علاوه بر زیبایی دفع اشعه های مضر آفتاب نیز هست. عینک نگین دار صوفی تل دارای استاندارد یو وی بوده و اشعه های مضر آفتاب را به صورت کامل دفع کرده و چشمان شما را در برابر این اشعه ها ایمن می نماید.

خرید عینک آفتابی جدید نگین دار صوفی تل با دیدن تصاویر این عینک دودی به زیبایی و جذابیت آن پی خواهید برد . عینک آفتابی نگین دار صوفی تل به گونه ای طراحی شده است که مناسب صورت های گرد و کشیده  می باشد . اگر به دنبال عینک آفتابی استاندارد و بسیار شیک هستند خرید عینک آفتابی نگین دار صوفی تل را به شما پیشنهاد می دهیم . عینک آفتابی نگین دار صوفی تل را به همراه کیف ، دستمال ، کاور ضد خش و اسپری تمیز کننده از ما خریداری خواهید کرد.

 

  • برند : Sofitel
  • رنگ بدنه : نقره ای قرمز
  • مشخصات بدنه: دارای دسته های کاچویی و فلزی بسیار مقاوم ( طرح دار )
  • لوازم جانبی : کیف عینک آفتابی ، دستمال مخصوص ، کاور ضد خش ، اسپری تمیز کننده
  • مشخصات شیشه ( لنز ) : نوع UV 400 ضد خش با رنگ ثابت دارای تکنولوژی آنتی رفلس
  • نحوه ارسال و پرداخت هزینه : ارسال از طرق اداره پست و پرداخت هزینه درب محل بعد از دریافت کالا
  • توضیحات بیشتر:  صوفی تل نامی ناآشنا برای شماست ولی اگر به فروشگاه های فروش عینک آفتابی سری بزنید با این برند معروف نیز آشنا خواهید شد. عینک آفتابی نگین دار زنانه صوفی تل فقط در یک رنگ عرضه می شود.


تلفن پشتیبانی و ثبت سفارش :

0311-9525000

0311-4392943

 

به همراه کیف + دستمال + کاور ضد خش + اسپری ضد بخار و ضد عفونی کننده عینک آفتابی

 

عینک آفتابی نگین دار صوفی تل

عینک دودی صوفی تل

قیمت: 39,000 تومان