ظروف میناکاری اصفهان بهترین هدیه

همیشه و در مناسبت های مختلف،انتخاب و خرید هدیه کار سختی بوده است، چرا که در جستجوی هدیه ای هستیم که علاوه بر اینکه شکیل و چشم نواز باشد، قیمت مناسبی هم داشته باشد.ظروف میناکاری اصفهان میتوانند بهترین گزینه باشند، هم اینکه زیبا هستند و باعث میشود به عنوان هدیه دهنده در جمع بدرخشیم.


قندان میناکاریخرید


انتخاب هدیه در میان همین ظروف میناکاری نیز به دلیل تنوع زیاد در طرح و رنگ، چالش برانگیز شده است.قندان های میناکاری اصفهان به دلیل اینکه بسیار زیبا و چشم نواز هستند و به نسبت بقیه ی آثار هم کوچک ترند و هم کار کمتری بر روی آن انجام شده بنابراین قیمت کمتری نیز دارند، در نتیجه میتوانند گزینه ی خوبی برای خرید به عنوان هدیه باشند.به طور کلی از میان ظروف میناکاری اصفهان، آنهایی که وزن کمتری دارند به طبع از قیمت کمتری هم برخوردار هستند.


قندان مینا جعبه چوبی


فروشگاه بزرگ تک سبداین امکان را برای شما فراهم آورده است که بدون صرف وقت در بازار، به راحتی و در هر ساعت از شبانه روز به سایت تک سبد مراجعه نموده و تمامی محصولات میناکاری را با مشخصات کامل دریافت و با مقایسه ی آنها اقدام به خرید بهترین و مرغوب ترین ظروف میناکاری نمایید.


قندان میناخرید


قندان طرح1 با ارتفاع 12 سانتی متر و قندان طرح2 نیز با همان ارتفاع 12 سانتی متر و هر دو به قیمت 77000 تومان از زیباترین و ظریف ترین آثار مینا هستند.


قندان مینا با جعبه مشبکخرید

قندان های مینا اگر داخل جعبه ی مشبکی قرار بگیرند میتوانند برای تزیین دکوراسیون منزل مورد استفاده قرار گیرند و با قیمت 90000 تومان زینت بخش منازل شما خواهد بود.