ظرف غذای استیل دو طبقه ای برای محل کار

ظرف غذای استیل نوین یکی از بهترین ظروف میان بر می باشد. ظرف غذا استیل برند نوین برای استفاده در محل کار، مدرسه، مسافرت و ... مناسب می باشد و حمل آن بسیار آسان است. مدل این ظرف فشرده و جمع و جور بوده و به صورت دو طبقه ای طراحی شده است.


ظرف-غذا-استیلظرف غذای استیل نوین دارای یک ظرف اصلی با اندازه ی 8*15 سانتی متر و یک ظرف کوچک تر به ابعاد 15*3 سانتی متر می باشد که میتواند برای سالاد،خورش،ماست و ... مورد استفاده قرار گیرد. جهت جلوگیری از ریخته شدن غذا به بیرون، درب ظرف دارای یک واشر نسوز پلاستیکی است که همراه با سه عدد گیره ظرف را کاملا می بندند.


ظرف-غذای-استیل-نوین


ظرفیت این ظرف برای وعده های غذایی یک نفره مناسب می باشد. گارانتی ظرف استیل نوین به مدت 25 سال است و مشتریان محترم میتوانند با تصمیم بهتری اقدام به خرید محصولات نوین نمایند.


ظرف-غذای-مدرسه-استیل


ظرف غذای برقی استیل multifunctional steel lunch box یکی دیگر از ظرف غذاهای بیرون بر میباشد که داخل منزل نیز میتوانید از آن استفاده نمایید. این مدل ظرف چندکاره بوده و دارای ویژگی هایی مانند گرم کن،آرام پز و بخارپز می باشد. بدنه بیرونی این ظرف از جنس پلاستیک بوده و ظرف داخلی آن استیل است. با این محصول امکان پخت تخم مرغ را نیز دارید.

ظرف-غذای-بیرون-بر


این امکان با صفحه مخصوص تخم مرغ میسر می باشد. وزن این ظرف 519 گرم بوده و ابعاد آن 15.5*17.5*13.5 سانتی متر می باشد. گنجایش این دستگاه 1 لیتر بوده و برای یک نفر کافی است. منبع تغذیه ی این ظرف از برق شهری می باشد و متعلقات آن شامل پیمانه آب، قاشق و درب پلاستیکی مخصوص ظرف استیل است.

ظرف-غذا-استیل-برند-نوین