سفره قلمکار اصفهان، محصولی متفاوت

قلمکاری یکی از هنرهای بسیار نفیس و زیبای ایرانی است که همواره از سراسر ایران مخاطبان و طرفداران خاص خود را داشته است. قدمت این هنر به عهد صفویه برمی گردد. در آن عصر، روی البسه و مواد تزئینی از این هنر زیبا استفاده می شده است.


قلمکار


این هنر همواره با استفاده از مواد طبیعی انجام می شده است. پارچه هایی که برای قلمکاری مورد استفاده قرار می گیرد، باید چند روز در آب رودخانه باشد تا تمام مواد زائد و آهار آن گرفته شود.


اصفهان


این هنر ظریف مخاطبان زیادی دارد و از تمامی برای خرید سفره قلم کار و سایر آثار هنری قلمکاری به اصفهان، مهد قلمکاری می آیند و به همین خاطر واسطه های زیادی در این حوزه فعالیت می کنند.


سفره


یکی از فروشگاه های معتبر و مهم در حوزه فروش صنایع دستی و به خصوص سفره قلمکاری اصفهان، فروشگاه اینترنتی تک سبد است.


سفره قلمکاری


این فروشگاه با حذف واسطه های موجود اقدام به فروش سفره های قلمکاری اصل اصفهان به مشتریان خود نموده است. سفره و پارچه قلمکاری با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در این فروشگاه عرضه می گردد.


خرید سفره قلمکار


سفره قلمکاری اصفهان در سایت تک سبد از جنس پنبه و کاملا طبیعی است و رنگ آمیزی به کار رفته در این پارچه نیز کاملا طبیعی است و برای کار قلمکاری از شابلون چوبی استفاده شده است.


فروش سفره قلمکار


سایز این سفره در سایت تک سبد 100*100 سانتی متر است و بهترین و باکیفیت ترین نوع سفره قلمکاری است. می توانید این سفره را با نازل ترین قیمت از فروشگاه تک سبد تهیه کنید.


ارزان


قیمت استثنایی محصول: 39000 تومان

خرید محصول