زمستانی گرم با هیتر های برقی

گرم نمودن منازل در فصل زمستان از مهم ترین مسائل و نگرانی ها در این زمام میباشند و هم چنین وسایل گرمایشی که از همه نظر باب میل ما باشند و بتوانند برطرف کننده ی نیاز هایمان باشند نیز اندک اند، وسیله ای که بیشترین گرما بخشی را با کمترین مصرف انرژی داشته باشد.


هیت برقی خانگی


منبع تغذیه هیتر برقی کم مصرف خانگی، انرژی الکتریکی میباشد و با مصرف کم انرژی و هم چنین با دارا بودن قابلیت چرخش به طرفین، بیشترین میزان گرما را به سرعت هر چه تمام تر تولید میکند و همین امر سبب این شده است که هیتر های برقی مورد توجه قرار بگیرند.


خرید مینی هیتر برقی


با استفاده از این گونه هیتر ها، دیگر دمای محیط بیش از اندازه گرم نمیشود چرا که قابلیت اتوماتیکی آن سبب میشود، زمانی که محیط به دمای مطلوب رسید، به صورت خودکار خاموش شده و هم فضای داخلی بیش از حد گرم نمیشود و هم اینکه د مصرف برق صرفه جویی میشود.


قیمت هیتر برقی


خرید محصول


در فضاهای کوچک که نیاز به استفاده از بخاری های گازی و شومینه ها که فقط فضای زیادی از  محیط را اشغال میکنند، نمیباشد، مینی هیتر برقی رومیزی به کمک ما می آیند و با اشغال کمترین فضا و حتی امکان اتصال بر روی میز و یا هر سطح دیگری گرمابخش اتاق و فضاهای کوچک ما هستند.


مینی هیتر برقی


خرید محصول


با خرید مینی بخاری برقی به قیمت 55000 تومان و هیتر کوچک خانگی به قیمت 69000 تومان از فروشگاه بزرگ تک سبد، زمستانی گرم توام با آرامش خواهید داشت.