راه اندازی کارواش خانگی با شیلنگ جادویی xhose

شیلنگ جادویی xhose یک شیلنگ بسیار عالی و باکیفیت٬ مناسب برای شستشوی ماشین است٬ در واقع شما با این شیلنگ میتوانید یک کارواش خانگی راه بیندازید٬ این شیلنگ با طول ۵ متر تا فاصله ۱۵ متری را تحت شعاع خود قرارمیدهد و شما با این شیلنگ بلند به راحتی میتوانید ماشین خود را شستشو دهید و آن را برق بیندازید.


شیلنگ جادویی اصل


این شیلنگ تنها ۵ متر طول و ۴۵۰ گرم وزن دارد٬ با اتصال به شیر آب و جریان یافتن آب در درون شیلنگ٬ طول آن به ۱۵ متر یعنی ۳ برابر حالت اول افزایش می یابد٬ این افزایش طول بسته به میزان فشار آب متفاوت است٬ و هرچه فشارآب بیشتر باشد این افزایش طول نیز بیشتر است.


شیلنگ جادویی xhose


شلنگ جادویی ایکس هوز ساخت کشور چین است و ساخته شدهذبا تکنولوژی نانو٬ پلاستیک و مواد خاص است٬ این شیلنگ ضدضربه و مقاوم در برابر نورخورشید و رطوبت ساخته شده است. این شیلنگ یک آبپاش همه کاره با ۸ حالت پرتاب خروجی آب دارد٬ که هرکدام از این حالات مخصوص کار خاصی است٬ یکی از این حالات مخصوص شستشوی سریع و راحت ماشین است.


خرید شیلنگ آب جادویی


نمونه های تقلبی ایندشیلنگ در بازار وجود دارد٬ اما اگر شیلنگ جادویی اصل را از فروشگاه اینترنتی تک سبد بخرید٬ یک عمر از خرید شیلنگ بی نیاز میشوید. جمع آوری شیلنگ جادویی بسیار راحت است و به صورت خودکار انجام میشود٬ فقط کافیست جریان آب را قطع کنید٬ با قطع جریان آب٬ به صورت معجزه آسایی به حالت اول یعنی همان ۵ متر بازمیگردد.


قیمت شیلنگ جادویی


این شیلنگ بسیار سبک است و به دلیل این سبکی دست شما از کار کردن با‌ آن خسته نمیشود و به راحتی و بدون درد سر میتوانید به شستشوی ماشین خود بپردازید. این شیلنگ علاوه بر شستشوی ماشین برای مصارفی چون: شستشوی حیاط منزل٬ دیوار٬ شیشه٬ سرامیک٬ نمای درونی و بیرونی ساختمان٬ نقاط کور و غیر قابل دسترس و... توصیه میشود.


شلنگ جادویی ایکس هوز


با خرید شیلنگ آب جادویی تنها به قیمت ۲۱۰۰۰ تومان یک کارواش خانگی راه بیندازید.

قیمت:21000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید