دستگاه حباب ساز برقی بهترین هدیه به خانواده

دستگاه حباب ساز برقی بهترین هدیه به خانواده

یکی از سرگرمی های بچه ها و حتی بزرگسالان بازی با حباب است. حباب ساز برقی Double Wheels یک وسیله سرگرم کننده است و می تواند بهترین هدیه به خانواده و مخصوصا به فرزندتان باشد.

 

 


حباب ساز برقی


حباب ساز برقی دابل ویلز یک پروانه ی چرخان دارد که 18 دایره مخصوص ساخت حباب روی آن قرار گرفته است. و یک فن که در پشت این دایره ها وجود دارد و باعث می شود حباب تولید شده در محیط و فضا پخش شود.

 

حباب ساز برقی


این دستگاه ولتاژهای 220 و 12 ولت را ساپورت می کند در نتیجه می توانید این دستگاه را به برق شهری و یا به شارژر فندکی ماشین وصل کنید و در هر دقیقه تعداد زیادی حباب تولید کنید. ضمنا سیم این دستگاه خیلی بلند است و نگران دور بودن پریز برق یا اتومبیل خود نیز نباشید.

 


حباب ساز برقی


یک مبدل 220 ولت و یک بسته محلول مایع ساخت حباب هم در جعبه آن وجود دارد که موقع دریافت محصول می توانید آن را دریافت کنید. فقط لازم است مقداری آب به محلول مایع اضافه کرده و آن را در قسمت مخصوصی که برای این کار ساخته شده بریزید و از حباب درست کردن آن لذت ببرید.

 

حباب ساز برقی


حباب ساز برقی دابل ویلز4 پایه پلاستیکی دارد که به دستگاه وصل شده و روی زمین می چسبد. این پایه ها باعث محکم قرار گرفتن روی سطوح می شودواز لیز خوردن دستگاه جلوگیری می کند.


حباب ساز برقی 

برای خرید دستگاه حباب ساز برقی روی لینک زیر کلیک کنید.

خرید محصول