خرید هدایای تبلیغاتی لوکس

هدایای لوکس نسبت به شخصیت و ایده آل های هر فرد متفاوت است٬ ولی در کل به ابزارهایی میگویند که دارای بهترین طراحی٬ ایده آل ترین عملکرد٬ بهترین کیفیت٬ بهترین روند تولید و در نهایت بالاترین قیمت هستند. هدایای تبلیغاتی لوکس به افراد خاص تعلق میگیرد٬ پس برای دادن هدایای تبلیغاتی لوکس به سراغ افراد خاص و منحصر به فرد بروید٬ یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی لوکس٬ ساعتهای تبلیغاتی هستند٬ که این ساعتها مارکهای مختلفی دارند٬ در سایت تک سبد ساعتهای تبلیغاتی با بهترین برند وجود دارد که شما میتوانید آن را به مشتریان ویژه و خاص خود بدهید.


بهترین هدایای تبلیغاتی


یکی دیگر از هدایای تبلیغاتی لوکس٬ صنایع دستی و آثار هنری میباشد٬ آثار هنری٬ به دلیل خاص بودن و منحصر به فرد بودن٬ محبوبیت زیادی دارند و شما با درج لگو روی آن میتوانید٬ آن را به عنوان یک هدیه تبلیغاتی به مشتریان خاص خود که اهمیت ویژه برای شما دارند٬ بدهید.گلدان میناکاری با جعبه شفاف:

یکی از معروف ترین صنایع دستی اصفهان٬ میناکاری است٬ این آثار فاخر و شکیل یک هدیه تبلیغاتی لوکس است و مناسب برای مشتریان خاص است. ابعاد گلدان میناکاری ۸*۲۰ سانتی متر است و این گلدان یک جعبه شفاف با پایه مخملی دارد که دارای ابعاد ۹.۵*۹.۵*۲۷ سانتی متر میباشد٬ شما میتوانید بر روی پایه این گلدان علایم تجاری خود را نصب کنید. این هدیه تبلیغاتی میناکاری میتواند دکوراسیونی بی نظیر به خانه شما ببخشد.


خرید هدایای تبلیغاتی

قیمت:108000 تومان

خرید محصول

ساعت مچی کاسیو ادینایس 530:

این ساعت دارای یک موتور میباشد٬ رنگ صفحه نمایش آن مشکی است٬ علاوه بر نمایش ساعت٬ تاریخ شمار نیز دارد٬ از جنس استیل ضدزنگ است و عقربه های آن دارای حالت شب تاب هستند. برای زیباتر بودن دریافت محصول٬ ساعت مچی شما با یک جعبه چوبی شیک و رایگان ارسال میشود٬ که بر روی این جعبه که از جنس mdf است٬ امکان درج لگو سازمان وجود دارد.


هدایای تبلیغاتی خاص

خرید محصول

شکلات خوری نقلی فیروزه کوبی ارتفاع ۱۶ سانتی متر:

یکی از پرکاربردترین وسایل پذیرایی٬ شکلات خوری است٬ شکلات خوری فیروزه کوب یک اثر هنری ساخت دست هنرمندان اصفهانی است٬ که بدنه آن از جنس مس اعلا و سنگ فیروزه اصل و مرغوب کرمانشاه است. این شکلات خوری دارای ارتفاع ۱۶ و قطر ۸ و وزن ۲۳۱ گرم است.


هدایای تبلیغاتی صنایع دستی

قیمت:270000 تومان

خرید محصول


برای خرید هدایای تبلیغاتی کافیست چرخی در سایت تک سبد بزنید و بهترین گزینه ها را بیابید.