خرید سفره قلمکاری مرغوب اصفهان

یکی از انواع پارچه های چاپ سنتی ایرانی، پارچه های قلمکاری می باشد که به شیوه منحصر به فردی با ستفاده از قالب های چوبی( باسمه) چاپ و تزئین می شوند. در این روش نقش انازی، نقش های مختلف با استفاده از مهر های چوبی بر روی پارچه انداخته می شود.
پارچه های قلمکاری که با استفاده از مهر های چوبی نقش اندازی می شوند و معمولا از جنس پنبه و کرباس بوده برای دوخت انواع لباس سنتی، کفش و صندل زنانه، کیف و ساک دستی سنتی، پرده، سجاده، رومیزی و سفره قلمکاری اصفهان مورد استفاده قرار می گیرد.
یکی از محصولات تولید شده با پارچه های قلمکاری که در گذشته و تا بحال نیز مورد استفاده قرار می گیرد، سفره قلمکاری می باشد که نه تنها به عنوان سفره برای دورهمی های خانوداگی می تواند مورد استفاده قرار گیرد، بلکه به عنوان رومیزی نیز می تواند استفاده شود.
در تولید سفره قلمکاری نقش زدن، به کمک قالب‌های از پیش ساخته انجام می شود و استادکار قلمکار باید با دقت و ظرافت بالایی مهر ها را بر روی پارچه قرار دهد تا یک پارچه با نقوش منظم و دقیق تولید کند.
اگر قصد دارید در سفره های هفت سین خود اصالت هنر ایرانی را به زیبایی به رخ بکشید می توانید با خرید سفره قلمکاری اصفهان این مهم را انجام دهید. این سفره زیبا نشان از اصالت و ارزشمندی هنر و هنرمند ایرانی دارد که در سال های عمر خود باقی مانده است.
یکی از نشانه های سفره قلمکاری نا مرغوب  عدمانتقال نقوش به درستی بر روی پارچه می باشد و طرح دارای پاشیدگی رنگ می باشد. یک سفره قلمکاری مرغوب ضخیم بوده و در لبه های خود دارای ریشه می باشد.
به منظور مشاهده متنوع ترین محصولات قلمکاری اصفهان  و خرید عمده سفره قلمکار اصفهان به وب سایت فروشگاهی تک سبد مراجعه نموده. خرید امن و راحت را با تک سبد تجربه کنید.
برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید