خرید دستگاه تصفیه آب سرشیری ایرانی

تقریبا این روزها به هر خانه ای بروید شاهد استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی می باشید، که علت اصلی آن بالارفتن آگاهی مردم نسبت به عوارض استفاده از آب های ناسالم می باشد که علت اصلی بسیاری از بیماری ها از جمله بیماری های گوارشی و برخی از سرطان ها می باشد.
با توجه به افزایش میزان آلودگی های آب های زیرزمینی، ضرورت استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی امری بدیهی می باشد و هر خانواده ای برای تامین سلامت نیازمند به خرید و استفاده از یک سدتگاه تصفیه آب می باشد تا با حذف آلایندههای آب مصرفی بتواند آب سالم و بهداشتی بنوشد.
طرز کار دستگاه تصفیه آب خانگی بستگی به مدل آن دارد، به عنوان مثال برخی از دستگاه های تصفیه آب به صورت چند مرحله ای تصفیه می کنند و برخی دیگر تنها آملاح درشت مانند شن و ماسه و گل و لای را از آب حذف می کنند و شما باشد بر اساس نیاز خود یکی از انواع آنها را انتخاب کنید.
اسپادانا مدل AJ-700Rیکی از انواع دستگاه تصفیه آب خانگی سرشیری می باشد که دارای قدرت فیلتراسیون بسیار بالا بوده و می تواند ذرات بالاتر از 0.9 میکرون را از آب حذف کند، نوع فیلتراسیون این دستگاه فیلتر سرامیکی و دانه های زغال فعال می باشد.
فیلتر سرامیکی این دستگاه قادر به حذف انواع املاح معدنی و آهکی، ویروس، باکتری،تخم انگل و لارو می باشد، این دستگاه نمونه بسیار مرغوب و با کیفیتی از دستگاه تصفیه آب خانگی ایرانی می باشد که دارای کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسبی بوده و می تواند انتخاب هر ایرانی به منظور حمایت از تولید داخلی باشد.
به طور معمول عمر فیلتر سرامیکی مورد استفاده در این نوع از دستگاه تصفیه آب خانگی کوچک، حدود یک سال می باشد و در صورت استفاده از آب گرم در حین استفاده از این دستگاه می تواند میزان عمر آن کاهش یافته و زودتر از یکسال مجبور به تعویض آن شوید.
برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با دستگاه تصفیه آب خانگی به لینک زیر مراجعه نمائید.

 برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 89000  تومان

خرید