خرید اینترنتی قاب میناکاری اصفهان

قاب بشقاب میناکاری طرح رها، یکی از انواع قاب های میناکاری می باشد که به دلیل زیبایی چشم نواز، ابعاد کوچک و قیمت مناسب می تواند بهترین گزینه برای خرید به عنوان سوغاتی، هدیه یا حتی به عنوان یک دیوار آویز بسیار زیبا و دارای اصالت ایرانی برای منزل یا محل کار شما باشد.
این قاب بشقاب میناکاری اصفهان، حاصل دست هنرمندان چیره دست میناکار اصفهانی می باشد که توانسته اند دانش و مهارت خود را به طور هنرمندانه ای با عشق و شور در هم آمیخته و محصولی زیبا و چشم نواز مطابق با ذوق و سلیقه هنردوستان ایرانی تهیه نمایند.
اوج خلاقیت در این محصول میناکاری اصفهان را می توان در ترکیب قاب چوبی با بقشاب میناکاری دانست. قاب میناکاری متفاوتی که فاقد شیشه بوده و به صورت یک باکس مشبک چوبی زیبا، این بشقاب میناکاری شده را در برگرفته و یک اثر هنری زیبا را رقم زده است.
از مهمترین محاسن خرید این محصول میناکاری امکان استفاده در اتاق های مختلف منزل یا حتی استفاده به عنوان هدیه تبلیغاتی اشاره کرد. این قاب بشقاب میناکاری دارای ابعاد  3.3*20*20سانتی متر و بدون شیشه است. با خرید میناکاری اصفهان، زیبایی را به محل زندگی خود می آورید و روح هنر را به خانواده خود هدیه دهید.
استفاده از یک بشقاب میناکاری شده به دست هنرمندان چیره دست اصفهانی به قطر 16 سانتی متر در این قاب زیبا، توانسته است یک اثر هنری زیبا را رقم بزند. این قاب زیبا را می توانید از زوایای مختلفی بر روی دیوار نصب کنید اما به طور پیش فرض یک محل نصب بر روی این محصول در نظر گرفته شده است.
استفاده از قاب میناکاری می تواند یک هدیه تبلیغاتی و هدیه مدیریتی مناسب باشد، استفاده از این قاب ها می تواند گزینه مناسبی برای تبادلات بین المللی نیز باشد.برای مشاهده متنوع ترین قاب بشقاب های میناکاری و خرید اینترنتی میناکاری اصفهان به لینک زیر مراجعه نمائید

 

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید