خردکن همه کاره چهارتیغه

با استفاده از خردکن همه کاره دستی چهار تیغه پیاز و سبزیجات میتوانید بدون زحمت زیاد مواد غذایی دلخواهتان را به صورت یک دست خرد نمایید. این محصول دارای 4 عدد تیغه می باشد که بسیار تیز بوده و ضدزنگ می باشند.


خردکن-دستی-اصل

این تیغه ها میتوانند سبزیجات و میوه جات را به راحتی و با کیفیت بالا خرد نمایند. بر روی درب این محصول سه حفره قرار دارد که میتوانید دستگیره ی اهرمی محصول را داخل هر کدام قرار داده و در جهت عقربه ساعت یا خلاف آن یا با سرعت بالا بچرخانید.


سبزی-خردکن-کوچک


این خرد کن دستی آشپزخانه سه عدد تیغه رشته کن و ورقه کن دارد که میتوانید مواد غذایی دلخواهتان را رشته ای یا ورقه نمایید و و هنر سفره ارایی و میوه آراییتان را به نمایش بگذارید. بدنه ی این محصول از جنس پلاستیک بسیار مقاوم بوده و نسبتا بزرگ می باشد. ابعاد این محصول بدون احتساب دستگیره 18*18 سانتی متر و با محاسبه دسته ها 28*23 سانتی متر می باشد. دستگیره ی این خردکن به آن متصل بوده و کار با آن بسیار راحت می باشد.
انواع-خردکن-دستی

برای ثابت شدن خردکن بر روی سطح مورد نظر، در کف آن پایه های مکشی قرار دارد که از لغزش و جابه جایی دستگاه در حین کار جلوگیری می نماید. این دستگاه را میتوان در ماشین ظرفشویی تمیز نمود. قطعات این محصول به راحتی از یکدیگر جدا میشوند و هر کی از آنها دارای عملکرد فوق العاده ای می باشند.تیغه های ریشه کن و ورقه کن این محصول با زاویه ی خاصی طراحی شده اند که نتیجه ی کار را بسیار رضایت بخش می نمایند.


خردکن-دستی-سبزی