خردکن همه کاره دستی سبزیجات

خردکن نوین یکی از محصولات پرفروش و پرطرفدار در میان کالاهای آشپزخانه می باشد. این محصول ایرانی تیغه های بسیار تیزی داشته که میتواند سبزیجات،میوه جات و صیفی جات را به راحتی خرد نماید. مواد غذایی سفت مانند سیب زمینی،هویج،شلغم،چغندر و ... را میتوانید طی زمان کوتاهی و به راحتی خرد نمایید و از اندازه های یک دست میوه ها و سبزیجات و کیفیت بالای این خردکن لذت ببرید.


خردکن-دستی-نوین


خردکن هم کاره دستی نوین دارای قابلیتهای دیگری نیز می باشد که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت. بر روی درب این خردکن دستی پیاز و سبزی یک قسمت برای جداسازی سفیده از زرده تخم مرغ وجود دارد.
خردکن-دستی-نوین


همچنین از این دستگاه میتوانید به عنوان همزن و مخلوط کن نیز استفاده نمایید و طعم غذایتان را لذت بخش تر از همیشه نمایید. برای استفاده از این قابلیتها کافیست مواد غذایی دلخواهتان را درون محفظه ی شفاف و بزرگ این خردکن ریخته و دستگیره ی اهرمی را به چرخش دربیاورید.انواع-خردکن-دستی


میتوانید از قابلیت خشک کن سبزیجات این دستگاه نیز استفاده نمایید. برای استفاده از این قابلیت سبزی های شسته شده را درون سبدی که با این محصول عرضه است بریزید و دستگیره ی تعبیه شده بر روی درب خرد کن را چرخانده تا با حرکت چرخشی این سبد، آبهای اضافی سبزیجات به ته محفظه ریخته شود.از خردکن نوین میتوانید برای پخت انواع غذاها،شیرینی ها،دسرها و ... استفاده نمایید و هنر سفره آراییتان را به نمایش بگذارید.


انواع-خردکن-دستی