بهترین گیرنده دیجیتال برای موبایلهای اندرویدی

با استفاده از گیرنده دیجیتال موبایل و تبلت اندرویدی مدل PadTV PT115 Mygica میتوانید گوشی یا تبلت خود را به یک تلویزیون هوشمند تبدیل نمایید و از تماشای برنامه ها و شبکه های مورد علاقتان لذت ببرید.


گیرنده-دیجیال-موبایل-تبلت

گیرنده دیجیتال موبایل PadTV PT115 Mygica برای پلت فرم اندورید ورژن 4.1 به بالا قابل دسترس میباشد و میتوان از طریق آن تمامی شبکه ها را بدون ایجاد نویز یا پارازیت تماشا نمود.
گیرنده-دیجیتال-موبایل


 این دستگاه نیازی به اینترنت و سیمکارت ندارد و تنها با استفاده از رابط OTG قابل استفاده می باشد. بنابراین پیش از خرید این گیرنده دیجیتال موبایل و تلبت از پشتیبانیشان از OTG اطمینان حاصل فرمایید. این محصول دارای راهنمای الکترونیکی برنامه است (EPG). این عبارت مخفف Electronic Program Guide می باشد که زمان پخش برنامه ها و مشخصاتشان را در اختیار کاربر قرار میدهد. این گجت مجهز به سیستم کانال یابی خودکار نیز می باشد.
خرید-گیرنده-دیجیتال


سیستمهای مورد نیاز برای استفاده از این گیرنده دیجیتال داشتن حداقل پردازنده 1.5 گیگاهرتز دو هسته ای به بالا،20 مگ فضای خالی و روزولوشن تصویری حداقل 800*400 مورد نیاز است. نرم افزار این دستگاه به شما قابلیت ضبط تصاویر و فیلمهای دلخواه را میدهد. این محصول مجهز به سیستم time shift نیز می باشد. این سیستم برنامه و محتوای مورد علاقه شما را در صورتی که  بر هر دلیلی به آنها دسترسی نداشته باشید ضبط می نماید و در زمان دلخواه به شما نمایش میدهد.


گیرنده-دیجیتال