بهترین روش برای عایق بندی پنجره ها در زمستان

بهینه سازی مصرف سوخت تنها محدود به استفاده از وسایل استاندارد با سطح مصرف انرژی پایین نمی باشد، در واقع باید گفت بسیاری از مردم ما نمی دانند نحوه صحیح مصرف انرژی چگونه می باشد و چگونه می توان میزان مصرف انرژی را کاهش داد.

 در فصل های سرد سال بیشتر افراد برای آسایش و راحتی خود سعی در ثابت نگه داشتن دمای داخل ساختمان دارند، بنابراین بیشتر این افراد وسایل گرمایشی را برای این دما تنظمی می کنند، بلکه در بسیاری از موارد با یک عایق بندی درست می توان علاوه بر تثبیت دما،در مصرف انرژی نیز به طور چشم گیری صرفه جویی کرد.

 شاید این تجربه را شما نیز د اشته باشید که با توجه به بسته بودن درب ها و پنجره ها، سوز سرما را احساس کرده باشید، بله هدف ما اشاره کردن به این نکته می باشد که در صورت استاندارد نبودن درب ها و پنجره ها، می توانند دلیلی برای هدر رفت انرژی باشند.
در این مقاله قصد داریم شما را با  بهترین روش برای عایق بندی پنجره ها در زمستان آشنا کنیم، این شیوه عایق سازی نه تنها مقرون بصرفه می باشد، بلکه در مدت زمان بسیار کوتاهی قابل اجرا می باشد. در این روش شما برای عایق سازی از عایق پلاستیکی پنجره استفاده خواهید کرد.
نحوه عایق کردن پنجره با استفاده از پلاستیک محافظ پنجره بسیار آسان می باشد و شما نیاز به مهارت و ابزار خاصی ندارید. پلاستیک عایق پنجره آسان مش در کنترل سوخت مصرفی و جلوگیری از اتلاف حرارتی در ساختمان و کاهش مصرف انرژی ‏نقش بسزایی دارد.

 در این روش شما با استفاده از نایلون مخصوص، چهارچوب پنجره را به خوبی پوشانیده، برای این پوشش دهی یک عدد چسب دو طرفه نیز به همراه محصول ارائه شده است و نیازی به ابزار خاصی نخواهید داشت.
یکی از مزیت های این روش، شفاف بودن عایق پلاستیکی پشت پنجره می باشد، که هیچ گونه نمایی نا زیبایی در محیط بوجود نمی آورد، همچنین این محصول هیچ گونه مراحمتی برای نصب پرده نیز نخواهد داشت.

 برای مشاهده ی این محصول و خرید بر روی دکمه زیر کلیک نمایید

قیمت : 39000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید