با بلک باکس یک مراقب برای خودروی خود استخدام کنید!

با بلک باکس یک مراقب همیشگی برای خودروی خود استخدام کنید!!

اگر یک دوربین مدار بسته ماشین بلک باکس در خودرو خود دارید دیگر نگران سرقت و تصادف نباشید. زیرا این دوربین رویدادها را در حافظه خود ذخیره کرده و به شما کمک می کند که از حق خود به بهترین شکل دفاع کنید.


دوربین مداربسته خودرو


بلک باکس در جلوی ماشین و بالای داشبورد نصب می شود و تا 140 درجه زاویه دید دارد و می تواند تصاویر را ذخیره کند. ظرفیت دخیره حافظه ی این دوربین 32 گیگا بایت می باشد.


دوربین مداربسته خودرو


این دوربین توسط یک پایه روی شیشه نگه داشته می شود بنابراین تصاویر ذخیره شده لرزش ندارند چون دوربین جای ثابت و بی حرکتی است. همچنین این دوربین دارای سنسور G است. کار این سنسور حفظ کیفیت و ثبات تصاویر است.


دوربین مداربسته خودرو


این دوربین یک ویژگی منحصر به فرد دارد به نام Motion Detection. این ویژگی باعث می شود زمانی که ماشین تکان شدیدی می خورد یا دچار ضربه ناگهانی می شود سنسور آن به صورت اتوماتیک شروع به ضبط تصاویر کرده و آن را در پوشه ای جداگانه و با رمز گذاری ذخیره می کند.


دوربین مداربسته خودرو


اگر بخواهید در مورد ابعاد این دوربین بدانیم به شرح زیر است: طول دوربین 9 سانتیمتر، عرض آن 5 سانتیمتر و ارتفاع (ضخامت) آن 1.5 سانتیمتر می باشد. لنز دوربین نیز به اندازه 1.5 سانتیمتر بیرون زدگی دارد و قطر صفحه نمایش آن نیز 2.4 اینچ برابر با 6 سانتیمتر می باشد.


دوربین مداربسته خودرو
برای خرید دوربین مداربسته ماشین روی لینک زیر کلیک کنید.

خرید محصول