باروکش صندلی ماساژورشادابی را به تن خسته برگردانید

با روکش صندلی ماساژور شادابی را به تن خسته خود برگردانید

در زندگی مدرن امروزی بیشتر کارها به شکل ایستا و بدون حرکت زیاد شده است. طوری که بدن هیچ تحرکی نداشته و همین بی تحرکی باعث مشکلات زیادی از جمله خستگی، کسلی، کمر درد و گردن درد می شود. از طرف دیگر اگر بخواهیم برای رفع خستگی به صورت مداوم به سالن های ماساژ و اسپا برویم، هزینه های بالای آن این اجازه را به ما نمی دهد.


روکش صندلی ماساژور


با خرید روکش صندلی ماساژور می توانید تمامی مشکلات ذکر شده را حل کنید. این روکش صندلی به خاطر یک کش که در خود دارد روی هر مدل صندلی وصل می شود و به راحتی می توانید در هر مکان و زمانی از آن استفاده کنید. وزن این روکش نیز 820 گرم بوده و ابعاد آن 48×100 سانتیمتر است. بنابراین در هر جایی می توانید از آن استفاده کنید.


روکش صندلی ماساژور


این ماساژور 9 شیوه ماساژ دارد که در 3 ناحیه مختلف بدن ماساژ می دهد و دارای 5 موتور می باشد. این ویبراتورها با فشار یک دکمه می تواند فعال شود و ناحیه مورد نظر را ماساژ دهد. همچنین سرعت آن می تواند به کم، متوسط و زیاد تغییر یابد.


روکش صندلی ماساژور


یکی دیگر از ویژگی های این روکش آن است که قسمت گرمایشی نیز دارد. برخی از افراد مشکلات عضلانی و اسپاسم دارند. بنابراین این قسمت گرمایشی می تواند به کمک گرفتگی عضلات آمده و این مشکل را حل کند.


روکش صندلی ماساژور


این روکش صندلی از دو راه برق خود را تامین می کند. یکی برق شهری و یکی فندکی ماشین. بنابراین دو ولتاژ 220 و 12 ولت را پشتیبانی می کند. پس یا به آداپتوری که همراه روکش ارائه می شود وصل شده و یا از طریق اتصال به فندکی ماشین روشن می شود.


روکش صندلی ماساژور


برای مشاهده و خرید روکش صندلی ماساژور روی لینک زیر کلیک کنید.

خرید محصول