انتخاب بهترین ساعت دیواری

ساعت دیواری جز مهم ترین عناصر در منزل و یا محل کار میباشد و علاوه بر استفاده کاربردی، استفاده زینتی نیز دارند و در تزیین دکوراسیون منزل بسیار کارآمد هستند، بنابراین در انتخاب یک ساعت دیواری، زیبایی و لوکس بودن حرف اول را میزند.یک ساعت به جز اینکه باید زیبا و چشم نواز باشد، بایستی با سبک دکوراسیون و رنگ و بافت دیوار محل نصب متناسب باشد.


قیمت ساعت دیواری پلی استری


انتخاب ساعت دیواری فانتزی پلی استری استخوانی رنگ که با داشتن نگین های کریستالی و آبی در بدنه ی خود که سبب انعکاس نور در محیط و مجلل شدن آن میگردد، همگی نشان از خوش سلیقگی شما دارد.


خرید ساعت دیواری پلی استری


دومین مسئله در انتخاب یک ساعت دیواری، بی صدا بودن عقربه های آن است تا صدای تیک تاک آن مخل آرامش ما در منزل نشود، به همین منظور طراحان ساعت دیواری ایرانی پلی استری چاره ای اندیشیده اند و با طراحی موتور روانگرد کاملا بی صدا که با یک باتری قلمی نیز تغذیه میشود، پاسخگوی این نیاز ما بوده اند.


ساعت دیواری ایرانی


یکی دیگر از مسائلی که در انتخاب هر کالا و به طور مثال ساعت دیواری حائز اهمیت است، قیمت آن کالا میباشد.فروشگاه بزرگ تک سبد به نیاز مشتری به طور کامل واقف است، بنابراین برای جلب رضایت مشتری، قیمت ساعت دیواری پلی استر را که 122000 تومان بوده است به قیمت 111000 تومان کاهش داده است.  ساعت دیواری لوکس