آسان مش بزرگ ترین تولید کننده درب های مگنتیک ایران

درب های مگنتی، محصولاتی جدید با طراحی مدرن در خدمت آسایش و راحتی افراد می باشد. برند آسان مش یکی از برند های ایرانی تولید کننده درب های مگنتی یا آهنربایی می باشد که محصولات تولیدی آن قدرت رقابت با محصولات مشابه خارجی را داشته.

 این برند موفق، دارای درب های توری و پلاستیکی می باشد که از مهمترین ویژگی های آنها می تواند به سایز های مختلف این درب ها اشاره کرد، که به شما امکان می دهد از آنها برای موقعیت های مختلف از درب ورودی ساختمان منزلتان تا درب ورودی فروشگاه های بزرگ استفاده کنید.

 درب توری مگنتیک ایرانی تولیدی برند آسان مش دارای سایز های متنوعی می باشد که کوچکترین سایز آن 90 سانتی متر می باشد (منظور عرض درب می باشد) و بیشترین سایز 270 سانتی می باشد که مناسب برای درب ورودی فروشگاه ها و مراکز خرید بوده.

 برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید


علاوه بر درب های توری این برند، درب پلاستیکی مغناطیسی نیز تولید می کند که این مدل از درب ها نیز دارای سایز بندی از 90 الی 270 سانتی متر می باشد. در تمامی مدل های حاضز اعم از توری و پلاستیکی ارتفاع درب ها 210 سانتی متر می باشد، که سایز استاندارد و متناسب با خانه های ایرانی می باشد.

 این درب ها بسته به ابعادی که دارند ازچندین تکه تشکیل شده اند تا عبور و مرور از آنها راحتر باشد، قسمت بالایی این پردهها به صورت یک تکه می باشد و به یکدیگر دو خته شده است و به منظور بسته شدن درب ها از مگنت های قوی استفاده شده است.

 برند آسان مش برای تولید محصولی با کیفی درخور مصرف کننده ایرانی از بهترین متریال استفاده کرده و به منظور جلب رضایت مشتری های خود، همه محصولات خود را با گارانتی مرجوعی کالا در صورت عدم کیفیت به فروش می رساند.

 شواهد حاکی از آن است که با توجه به کیفیت بالای طراحی این محصولات و استفاده از بهترین مواد اولیه، فروش درب توری مگنتی در میان سایر برندهای داخلی و خارجی از رونق خوبی برخوردارمی باشد. آسان مش بزرگ ترین تولید کننده درب های مگنتیک ایرانی می باشد.